Розвиток мовлення. Опис предмета гдз 3 клас українська мова Большакова Пристінська 2020 | сторінка 9-10


ГДЗ для вправ, що відносяться до теми "Розвиток мовлення. Опис предмета" з української мови авторів Большакова Пристінська на сторінках 9-10


Текст, у якому хтось або щось описується, називають описом. У такому тексті ти наче розгорнуто відповідаєш на запитання: Який предмет? Текст-опис схожий на картину, намальовану словами. У текстах-описах зазвичай уживають багато прикметників.
• Розглянь таблицю. Назви ознаки предметів. Доповни таблицю своїми прикладами.
• Пограй у гру «Прикметниковий ланцюжок». У парі по черзі називайте прикметники до іменника за вибором. Наприклад: олівець – синій, довгий, тонкий, мамин, новий, дерев'яний.
• Опиши предмет зі шкільного приладдя на вибір. Напиши про призначення предмета.
Головна частина. Розглянь предмет. Назви його ознаки, користуючись таблицею. Опиши предмет у цілому. Розглянь частини, з яких складається предмет. Опиши їх по черзі.
Кінцівка. Напиши про своє ставлення до предмета.Розвиток мовлення. Опис предмета гдз 3 клас українська мова Большакова Пристінська 2020 | сторінка 9-10

• Маленький олівець – це предмет першої необхідності.
Його призначення – писати, малювати, креслити.
Олівець легенький, тоненький, зручний для користування. Складається олівець із графітного стрижня, вміщеного у дерев’яну оправу. Вона може бути пофарбована у будь-який колір. Мій олівчик жовтого кольору і нагадує мені маленьке сонечко. Має він форму циліндра, один кінець якого гостро заструганий, інший має гумку.
Моє улюблене захоплення – це малювання, тому кольорові олівці завжди поряд зі мною. Вони мої маленькі друзі.


Можливо Вам буде цікаво, нове на сайті:

ГДЗ 3 клас українська мова Пономарьова Гайова 2020