Розвиток мовлення. Відгук про книгу гдз 3 клас українська мова Большакова Пристінська 2020


ГДЗ для вправ, що відносяться до теми "Розвиток мовлення. Відгук про книгу" з української мови авторів Большакова Пристінська на сторінці 32


Напиши відгук про прочитану книгу за схемою.
• Побудуй діаграму Венна. Порівняй анотацію і відгук про книгу.


Відгук про прочитану книгу Надії Гуменюк «Зустріч на Босому мосту»
Читання книг – одне з найприємніших занять. Я дуже люблю примоститися на дивані чи у м’якому кріслі з цікавою книгою на колінах і читати, читати… Книга дає можливість щовечора здійснювати цікаві, захоплюючі, іноді сумні, іноді веселі подорожі. Тому я знову йду до бібліотеки.
Мій погляд привертає приваблива обкладинка книги Надії Гуменюк «Зустріч на Босому мосту». Мені захотілося погортати сторінки цієї книги. Коли я її відкрила, то зрозуміла, що мене очікують приємні вечори в компанії з цією книгою.
Мої сподівання справдились. З таким захопленням я не читала ніколи!
Ця історія сталася на початку навчального року. Головний герой Радик, намагаючись врятувати кота Боніфація, потрапляє в підземелля, де знаходить церковний скарб. Хлопчик запропонував сусідським дітям організувати детективне агентство. Діти – агенти спостерігають за дивним будинком, зустрічаються з чорним тамплієром і білою панною, знаходять манускрипт і справжній скарб, ювелірне диво.
Безліч цікавих подій і зустрічей допомагає звичайним сусідам стати вірними друзями, невгамовними шукачами пригод. Мрійник і вигадник Радик, розумна та кмітлива Марійка, бешкетники Михайлик і Славко можуть знайти вихід із будь – якої ситуації.
Наша сучасниця, письменниця Надія Гуменюк змогла створити переконливі образи сучасних школярів – сміливих та надійних, безкорисливих і кмітливих, допитливих та добрих.
Авторка дитячого детективу зацікавила мене цією неймовірною історією, змусила поринути в чудернацький світ пригод та фантазії. Повість «Зустріч на Босому мосту» справляє незабутнє враження. Бажаю і вам, друзі, отримати справжнє задоволення від зустрічі з цією книгою!

• Розвиток мовлення. Відгук про книгу гдз 3 клас українська мова Большакова Пристінська 2020


Можливо Вам буде цікаво, нове на сайті:

ГДЗ 3 клас українська мова Пономарьова Гайова 2020