Будую текст-міркування гдз 3 клас українська мова Пономарьова Гайова 2020 | сторінка 143-145


ГДЗ для вправ, що відносяться до теми "Будую текст-міркування" з української мови авторів Пономарьова Гайова на сторінках 143-145


 3. Знайди в тексті про музей води твердження, доведення і висновок. Спиши доведення. Підкресли дієслова.


Тут ти потрапиш у дивовижний світ води. Дізнаєшся багато нового про озера і річки. Побуваєш у залах, де йде дощ із грозою, тече водоспад. Цікавинкою музею є атракціон мильних бульбашок. Ти можеш опинитися у величезній бульбашці, яка повністю тебе огорне.


 5. За однією світлиною із завдання 4 склади і запиши текст-міркування. Використай подані твердження і висновок.
Твердження: На цій світлині зображено ... .
Висновок: В ... відвідувачі отримують задоволення від ... .


На цій світлині зображено аквапарк.
Потрапивши на територію аквапарку, ми потрапляємо у світ розваг на воді. Гори високі, низькі, закручені по спіралі, такі яскраві як веселка, а біля підніжжя величезний басейн. Спочатку треба піднятися по сходах на самий верх, а потім із завмиранням серця мчати щодуху вниз і пірнати в басейн. Озброївшись водяними пістолетами, можна влаштовувати цілі баталії.
В аквапарку відвідувачі отримують задоволення від розваг.


 7. Прочитай у довідці назви цікавих місць Києва. Вибери, де тобі хотілося б побувати. Поясни чому. Напиши про це текст-міркування за поданим твердженням.
Я хочу відвідати ... .
Довідка: цирк, зоопарк, ляльковий театр, Музей води, океанаріум, аквапарк.


Я хочу відвідати океанаріум.
Там можна потрапити у дивовижний світ живої морської природи. Експонати різнокольорових коралів, підводні тунелі з різноманітними видами риб, креветки, равлики та багато інших підводних мешканців захоплюють подих. Найбільший акваріум для акул, які повільно рухаються по широкому колу. А ще кумедні та яскраві рибки-клоуни, риба-камінь та риба-собака тощо.
У океанаріумі можна поринути у атмосферу магічного оточення підводного світу.


 8. Прочитай текст і визнач його тип. Утвори з цього тексту міркування, придумавши твердження і висновок. Можеш скористатися словами з довідки. Запиши утворений текст.
Під час екскурсій ми відкриваємо для себе багато нового й цікавого. Дізнаємося про історію, відкриття. Відвідуємо цікаві місця. Любуємося природою, спорудами.
Довідка: Для, людям, чого, екскурсій
Екскурсії, знаннями, враженнями, збагачують, і, нас.


Для чого людям екскурсії?
Під час екскурсій ми відкриваємо для себе багато нового й цікавого. Дізнаємося про історію, відкриття. Відвідуємо цікаві місця. Любуємося природою, спорудами.
Екскурсії збагачують нас знаннями і враженнями.


Можливо Вам буде цікаво, нове на сайті:

ГДЗ 3 клас українська мова Пономарьова Гайова 2020