Правильно читаю числові вирази гдз 3 клас українська мова Пономарьова Гайова 2020 | сторінка 106-107


ГДЗ для вправ, що відносяться до теми "Правильно читаю числові вирази" з української мови авторів Пономарьова Гайова на сторінках 106-107


 2. Спиши текст про Дніпрогес. Числа записуй словами. Постав наголос у числівниках.


Дніпрогес працює вже понад вісімдеся́т років і вражає своїми розмірами. Адже довжина греблі – майже дві ти́сячі метрів, висота – шістдеся́т метрів. А це як два будинки у де́в’ять поверхів.


 3. Пригадай назви зимових і весняних місяців. Поєднай кожну з одним із поданих чисел. Запиши утворені дати. Числа записуй словами.
11 14 16 18 25 30


Одинадцяте грудня; чотирнадцяте січня; шістнадцяте лютого, вісімнадцяте березня; двадцять п’яте квітня; тридцяте травня.


 6. Обчисли, скільки одиниць вогнепальної зброї було на одному козацькому човні. Відповідь запиши.


На одному козацькому човні було сто двадцять п’ять одиниць вогнепальної зброї.


 7. Ґаджикові цікаво, чи подобається тобі математика. Де ти використовуєш знання з математики? Напиши про це текст (3-4 речення).


Математика – мій улюблений предмет в школі. Важко собі уявити, як би могла жити людина в сучасному цивілізованому світі, якби не вміла рахувати гроші, вимірювати відстані або створювати точні вимірювальні прилади. Математика є царицею всіх наук. Тому без вивчення даної науки неможливо осягнути таємниці світу.


 8. Спиши текст. Числа записуй словами.
Туристів приваблює острів Хортиця. Він простягнувся посеред Дніпра на 12 кілометрів. Тут є історичний комплекс «Запорозька Січ», Музей запорозького козацтва, піднятий з Дніпра козацький корабель чайка.
На Хортиці неповторна природа. Тут мешкає 30 видів звірів, 120 видів птахів і 15 видів жаб, ящірок.


Туристів приваблює острів Хортиця. Він простягнувся посеред Дніпра на дванадцять кілометрів. Тут є історичний комплекс «Запорозька Січ», Музей запорозького козацтва, піднятий з Дніпра козацький корабель чайка.
На Хортиці неповторна природа. Тут мешкає тридцять видів звірів, сто двадцять видів птахів і п’ятнадцять видів жаб, ящірок.

100 Осталось символов