Пригадую числівники гдз 3 клас українська мова Пономарьова Гайова 2020 | сторінка 103-104


ГДЗ для вправ, що відносяться до теми "Пригадую числівники" з української мови авторів Пономарьова Гайова на сторінках 103-104


 4. Випиши з тексту про Марка Кропивницького речення, у яких є числівники. Підкресли ці частини мови.


Майже сто сорок років тому М. Кропивницький створив перший в Україні театр, де вистави відбувалися українською мовою. За своє життя МаркоКропивницький зіграв понад п’ятсот ролей. Написав понад сорок п’єс. Він також організував перший в Україні дитячий театр, акторами в якому були лише діти.


 7. Запиши відповіді на 3, 4, 5 і 6 запитання Щебетунчика. Числа записуй словами. Підкресли числівники.


3. Вистава відбулася п’ятнадцятого березня.
4. Початок дійства був об одинадцятій годині.
5. Читалочка сиділа на п’ятому місці.
6. Квиток коштує вісімдесят гривень.


 8. Чи доводилось тобі відвідувати театр? Чи хотілося б побути актором/акторкою? Яку роль ти мрієш зіграти? Напиши про це текст (3-4 речення).


Мені подобається ходити до театру на вистави для дітей. Я хотіла б пограти на сцені, як справжня актриса. На жаль, поки що не можу визначитися з роллю, яку б хотіла зіграти. Але це буда добрий і щирий персонаж.


 9. Спиши текст. Підкресли числівники. Розбери за будовою виділене слово.
Найпопулярніше місце відпочинку в Кропивницькому – парк. Тут росте майже п'ятдесят видів дерев і кущів. На території парку збудовані дитячі майданчики, сорок чотири атракціони. Справжньою родзинкою парку є сто тисяч тюльпанів, які розцвітають наприкінці квітня.


Найпопулярніше місце відпочинку в Кропивницькому – парк. Тут росте майже п’ятдесят видів дерев і кущів. На території парку збудовані дитячі майданчики, сорок чотири атракціони. Справжньою родзинкою парку є сто тисяч тюльпанів, які розцвітають наприкінці квітня.
Збудован[і].

100 Осталось символов