Розпізнаю м’які приголосні звуки гдз 3 клас українська мова Пономарьова Гайова 2020 | сторінка 6-7


ГДЗ для вправ, що відносяться до теми "Розпізнаю м’які приголосні звуки" з української мови авторів Пономарьова Гайова на сторінках 6-7


 1-2. Прочитай і спиши повідомлення. Встав пропущені букви.
Наша незабутн.. подорож Україною розпочалас.. зі Л..вова. Це дуже красиве стародавн.. м..сто. Ми пол..били його з першого погл..ду.
Підкресли у списаному тексті букви, які позначають м'які приголосні звуки.


Наша незабутня подорож Україною розпочалася зі Львова. Це дуже красиве стародавнє місто. Ми полюбили його з першого погляду.


 3. Пригадай, як позначаються голосні і тверді та м'які приголосні звуки у схемах слів. Спиши подані слова. Побудуй звукову схему кожного.


Львів – [= = о –]
Чудовий – [– о – о – о – о =]


 7. Утвори за зразком слова з подовженими приголосними звуками й запиши. Підкресли букви, які позначають подовжені звуки.
Зразок: в'язати – в'язання.
Читати, знати, жити.


Читати – читання; знати – знання; житии – життя.


 9. Напиши, що ти знаєш про Львів (3-4 речення).


Місто Львів знаходиться у західній частині нашої держави. На гербі міста зображено золотого лева, який піднімається по скелі. У місті є майстерня шоколаду.


 11. Прочитай текст. Переконайся, чи такою ти уявляв/ уявляла собі цю майстерню. Випиши п'ять слів з м'якими приголосними звуками.
«Львівську майстерню шоколаду» називають райським куточком для любителів ласощів. Шоколадні цукерки тут виготовляють вручну. Вони дуже смачні й гарно оформлені. Рецепти приготування шоколаду зберігаються в суворій таємниці.
За інтернет-джерелами


Львівську, райським,виготовляють, зберігаються, називають.


 12. Спиши назву майстерні шоколаду. Підкресли букви, які позначають м'які приголосні звуки. Напиши, чи хочеш ти відвідати цю майстерню. Поясни чому.


Львівська майстерня шоколаду.
Я дуже хочу відвідати львівську майстерню шоколаду. Мені цікаво подивитися як виготовляють смачний шоколад і скуштувати його.


Можливо Вам буде цікаво, нове на сайті:

ГДЗ 3 клас українська мова Пономарьова Гайова 2020