Розрізняю тексти різних стилів гдз 3 клас українська мова Пономарьова Гайова 2020 | сторінка 153-155


ГДЗ для вправ, що відносяться до теми "Розрізняю тексти різних стилів" з української мови авторів Пономарьова Гайова на сторінках 153-155


 2. Спиши художній текст з попереднього завдання. Придумай йому заголовок.


Чорне море
Чорне море буває різним. Частіше теплим і лагідним, а іноді бурхливим і неспокійним. Можна дивитися нескінченно довго, як воно б’ється хвилями об берег.


 5. Визнач, до якого стилю належать тексти з такими заго ловками. Запиши заголовки в три колонки.
Запрошення
Кліматі
Прогулянка
Заповідник
Лист
Світанок


Діловий:
Запрошення
Лист

Науково-популярний:
Клімат
Заповідник

Художній:
Прогулянка
Світанок


 7. Побудуй і запиши текст про дельфінів художнього стилю. Можеш використати речення із завдання 6.


Дельфіни є одними з найцікавіших водних тварин. Вони мають дивну схожість з людьми. Дельфіни дуже доброзичливі і грайливі тварини.


 9. Використовуючи слова з вірша Лесі Українки, склади художній опис моря і запиши.


Я дуже люблю море. Воно щохвилини різне. Одного дня воно тихе й спокійне, наступного дня все раптом змінюється. Вода стає зеленою, або темно-синьою. Великі хвилі з силою б'ються в пісок. А яке воно красиве коли сідає сонечко. Вода в морі темніє, зеленіє, немов оксамит.
Я можу дивитись на море безкінечно.


 10. Вибери з підручника «Я досліджую світ» уривок науково-популярного тексту (3-4 речення). Придумай йому заголовок і запиши.


Вода – одна із найголовніших речовин, потрібних для органічного життя. Рослини та тварини містять понад 60 % води за масою. На Землі водою покрито 70,9 % поверхні. Вона здійснює у природі постійний кругообіг, випаровуючись з поверхні й повертаючись на неї у вигляді атмосферних опадів. Нестача води може стати однією з найгостріших проблем людства в найближчі десятиліття.


Можливо Вам буде цікаво, нове на сайті:

ГДЗ 3 клас українська мова Пономарьова Гайова 2020