Розрізняю тексти: розповідь, опис і міркування гдз 3 клас українська мова Пономарьова Гайова 2020 | сторінка 141-143


ГДЗ для вправ, що відносяться до теми "Розрізняю тексти: розповідь, опис і міркування" з української мови авторів Пономарьова Гайова на сторінках 141-143


 2. Спиши з попереднього завдання текст-міркування. Добери до нього заголовок.


Київ
Київ називають зеленою столицею. А знаєш чому? Бо Київ потопає в зелені дерев. У ньому понад сім десят парків, багато скверів, алей. Його вважають одним із найзеленіших міст у світі.


 5. Випиши в колонку виділені в тексті про музей слова. Підкресли в них орфограми. Запиши поряд з кожним по два слова на це саме правило.


Поміщаються – красуються, усміхаються.
Зерня́тка – весна́, веселий.


 6. Прочитай повідомлення Родзинки. Придумай йому заголовок. Спиши ту частину, яка є міркуванням.
У Києві є кілька контактних зоопарків. Тут можна ближче познайомитися з тваринами: єнотами, білками, їжаками, кроликами і навіть кенгуру.
Чому в контактному зоопарку цікавіше, ніж у звичайному? Тому що в ньому можна не тільки спостерігати за тваринами. Там дозволяють їх погладити, погодувати кормом, купленим у зоопарку.


Контактний зоопарк
Чому в контактному зоопарку цікавіше, ніж у звичайному? Тому що в ньому можна не тільки спостерігати за тваринами. Там дозволяють їх погладити, погодувати кормом, купленим у зоопарку.


 7. Чи доводилось тобі бувати в зоопарку? Яка тварина тебе найбільше зацікавила? Напиши про цю тварину текст-опис (3-4 речення). Якщо в зоопарку бути не доводилося, то напиши про тварину, яку мрієш побачити зблизька.


Відвідуючи зоопарк найбільше мене зацікавив білий ведмідь. Це велика хижа тварина. Голова у нього велика, вуха кругленькі, ніс та шкіра чорні, а хутро біле, хвіст короткий. Лапи міцні, на них великі кігті та жорстке хутро, також вони пристосовані для плавання. Білий ведмідь – велика та сильна тварина.


 8. Прочитай текст. Визнач, це розповідь, опис чи міркування. Спиши виділену частину тексту, розкривши дужки.
У розважальному центрі «Дитяча країна» ти можеш відчути смак дорослого життя.
Тут ніхто (не) вказує тобі, як проводити час. (На) вході отримуєш паспорт, (від) криваєш рахунок (у) банку і вперед – вчитися (за) робляти гроші. А витратити зароблені кошти можна (на) подарунки друзям, аквагрим або караоке.


Тут ніхто не вказує тобі, як проводити час. На вході отримуєш паспорт, відкриваєш рахунок у банку і вперед – вчитися заробляти гроші. А витратити зароблені кошти можна на подарунки друзям, аквагрим або караоке.


Можливо Вам буде цікаво, нове на сайті:

ГДЗ 3 клас українська мова Пономарьова Гайова 2020