Спостерігаю за зв’язком речень у тексті гдз 3 клас українська мова Пономарьова Гайова 2020 | сторінка 151-153


ГДЗ для вправ, що відносяться до теми "Спостерігаю за зв’язком речень у тексті" з української мови авторів Пономарьова Гайова на сторінках 151-153


 2. Спиши текст і підкресли слова, які зв'язують речення в ньому.
Київ – красивий, древній і вічно молодий. У ньому багато театрів, музеїв, історичних споруд. Роз-кинувся він на берегах Дніпра. Його оточує чудова природа. У самому місті багато парків і скверів.


Київ – красивий, древній і вічно молодий. У ньому багато театрів, музеїв, історичних споруд. Розкинувся він на берегах Дніпра. Його оточує чудова природа. У самому місті багато парків і скверів.


 4. Яке слово зв'язує речення в тексті про друзів? Як впливає на текст повторення цього слова? Запиши заголовок і текст, замінивши слово, що повторюється.


Подорож друзів
Друзі із задоволенням подорожували Києвом. Їм було дуже цікаво. Вони дізнались багато нового. У товаришів був гарний настрій.


 6. Склади і запиши план тексту про Майдан Незалежності.


План
1) Майдан Незалежності.
2) Висока колона.


 7. Чи доводилось тобі бувати на Майдані Незалежності? А може, ти тільки мрієш там побувати? Напиши про це текст (3-4 речення).


Мені доводилося бувати на Майдані Незалежності, це центральна площа Києва. На ньому проходять важливі події країни. Там знаходиться Консерваторія, Главпоштамп та дорогі готелі, і завжди людно.


 8. Прочитай текст. Який недолік він має? Придумай заголовок. Запиши текст із заголовком, виправивши недолік.
В Україні здавна шанують калину. Про калину співають у піснях. Живе калина в казках і легендах. Люди цінують калину за красу і цілющі властивості. З калиною порівнюють красу дівчини.


Калина
В Україні здавна шанують калину. Про неї співають у піснях. Живе вона в казках і легендах. Люди цінують рослину за красу і цілющі властивості. З нею порівнюють красу дівчини.


Можливо Вам буде цікаво, нове на сайті:

ГДЗ 3 клас українська мова Пономарьова Гайова 2020