вправа 383 частина 2 гдз 4 клас математика Бевз Васильєва 2021
Умова:
Купили 21 кг гречки по 52 грн за кілограм і 28 кг рису по 60 грн за кілограм. Яка вартість покупки?
Розв'язання:

1)
(грн) – вартість гречки
2)
(грн) – вартість рису
3)
(грн)
Умова:
Купили 21 кг гречки по 52 грн за кілограм і 28 кг рису по 60 грн за кілограм. Яка вартість покупки?

1)
(грн) – вартість гречки
2)
(грн) – вартість рису
3)
(грн)