Вправа 1566 гдз 5 клас математика О. С. Істер 2022 НУШ
Завдання 1566.
За 2 кг яблук і 3 кг слив заплатили 76,8 грн. Скільки
коштує 1 кг яблук, якщо 1 кг слив коштує 17,2 грн?
1) 17,2 • 3 = 51,6 (грн) – заплатили за 3 кг слив
2) 76,8 – 51,6 = 25,2 (грн) – заплатили за 2 кг яблук
3) 25,2 : 2 = 12,6 (грн)
Відповідь: 1 кг яблук коштує
12,6 гривень