Відкрити меню
👤
Увійти
Навігація

Завантаження профілю...
Обери аватарку
🔓 Відкриті
🔒 За досягнення
Змінити нікнейм
Від 3 до 30 символів. Нікнейм буде видно в рейтингах 🎮
Оберіть тему
Додати до вибраного
✅ Збережено!

Вправа 354 гдз 5 клас математика О. С. Істер 2022 НУШ

Номер 354.
Фермер продав першого дня 1 т 250 кг картоплі, 
а другого — 1 т 150 кг картоплі й за два дні втор­ 
гував 6720 грн. За якою ціною фермер продавав кар­ 
топлю?

1) 1 т 250 кг + 1 т 150 кг = 2 т 400 кг =
= 2400 кг – продав фермер за 2 дні

2) 6720 грн : 2400 = 672 000 к. : 2400 =
= 280 к. = 2 грн 80 к.

Відповідь: фермер продавав картоплю за ціною 2 грн 80 к.

Коментування доступне тільки зареєстрованим

Будь ласка, увійдіть через Google, щоб залишити коментар.

Рекомендую решебник (гдз) для 5 класу

реклама