Вправа 749 гдз 5 клас математика О. С. Істер 2022 НУШ
Номер 749.
До обіду в кіоску продали яблук на 180 грн, а після
обіду — на 252 грн, причому після обіду продали на
6 кг більше, ніж до обіду. Скільки кілограмів яблук
продали до обіду і скільки після обіду?
1) 252 – 180 = 72 (грн) – різниця виручки
2) 72 : 6 = 12 (грн) – ціна 1 кг яблук
3) 180 : 12 = 15 (кг) – продали до обіду
4) 252 : 12 = 21 (кг) – продали після обіду
Відповідь: 15 кг; 21 кг