Відкрити меню

Вправа 749 гдз 5 клас математика О. С. Істер 2022 НУШ

Номер 749.
До  обіду в  кіоску продали яблук на  180 грн,  а після 
обіду  —  на 252 грн,  причому після обіду продали на
6 кг більше,  ніж до  обіду.  Скільки кілограмів яблук
продали до обіду і скільки після обіду?

1) 252 – 180 = 72 (грн) – різниця виручки

2) 72 : 6 = 12 (грн) – ціна 1 кг яблук

3) 180 : 12 = 15 (кг) – продали до обіду

4) 252 : 12 = 21 (кг) – продали після обіду

Відповідь: 15 кг; 21 кг