Науковий і художній описи гдз 3 клас українська мова Большакова Пристінська 2020 | сторінка 102-104


ГДЗ для вправ, що відносяться до теми "Науковий і художній описи" з української мови авторів Большакова Пристінська на сторінках 102-104


 1. Прочитай. Порівняй тексти за темою, головною думкою, метою створення, типом, уживаними словами. Визнач спільне та відмінне.
Опиши рослину. Розглянь будь-яку рослину на вибір. Опиши її загальний вигляд. Пригадай частини рослини: корінь, стебло, листя, квітка, плід. Опиши їх. У якому стилі – художньому чи науковому – ти створив/створила опис?


На нас наче дивилося велике жовте очко в обрамленні яскраво-фіолетових вій і підморгувало. Наче сонечко на тонкій зеленій стеблинці коливалося, а маленькі цупкі темнозелені листочки ніби шепотіли: «Добридень».
Стебло в рослини волосисте заввишки 5-20 см. Листки прикореневі при основі – звужені в черешок. Листки стеблові – зменшені, сидячі. Квітка – кошик 3,5–5 см у діаметрі. Крайові квітки язичкові, фіолетові, серединні – трубчасті, жовті.
• Влітку довго цвіте троянда. Вона є окрасою багатьох клумб. Її зазвичай дарують дорогим людям.
Квітка горда та пишна. ЇЇ довге стебло огортають захисні шипи. Листки невеликих розмірів. Їх багато на стеблі. Влітку бутони набираються сили та розпускаються гарним цвітом. Пелюстки квітки дуже ніжні та гарні. Їх різноманітні кольори зачаровують погляд. Червоні, вишневі, жовті, білі барви піднімають настрій. Чудовий аромат наповнює літнє повітря.


 2. Розвиток мовлення.
Опис зовнішності людини
Опиши зовнішність твого друга чи подруги, рідної людини або казкового героя. Користуйся схемою.


У мене є чудова подруга. Вона має гарне ім’я Софія.
Подруга середнього зросту. Обличчя у неї невелике, кругле, симпатичне і добре. ЇЇ волосся каштанового кольору. Воно густе, коротке, пряме, жорстке та неслухняне, тому часто розкуйовджене. Радість обличчю надає маленький кирпатий ніс. Очі у Софії великі, глибоко посаджені, чорні, як ніч. Та вони розумні, добрі та привітні, як вона сама.
Моя подруга є гарною дівчиною.


Можливо Вам буде цікаво, нове на сайті:

ГДЗ 3 клас українська мова Пономарьова Гайова 2020