Що я знаю/умію? гдз 3 клас українська мова Большакова Пристінська 2020 | сторінка 77


ГДЗ для вправ, що відносяться до теми "Що я знаю/умію?" з української мови авторів Большакова Пристінська на сторінці 77


 1. Розкажи в парі про прийменник, сполучник і вигук за схемою.


Прийменники (наприклад: у, в, на, біля, крізь, через), сполучники (наприклад: і, та, але) – службові частини мови. Прийменники «допомагають» зв’язувати слова між собою у словосполученнях і реченнях. Сполучники сполучають, тобто з’єднують слова чи частини речення між собою.
Вигук – особлива незмінна частина мови, яка виражає почуття, волевиявлення мовця, не називаючи їх.


 2. Випиши з тексту "Подарунки Ніколаса»: прийменники, сполучники, вигуки.


Прийменники – з, в, на, за, у, на, по, для, зі, із, через, до.
Сполучники – і, та, але.
Вигуки – Фу! Бух! Бух! Бух! Ой! Ой! Йой! Йой! Бух! Бах! Тарарах! Ой! Ай! Вау!
Чмок!


 3. Випиши з оповідання «Подарунки Ніколаса» словосполучення з прийменниками. Обведи прийменники.
Зразок. Зачинився в кімнаті ... .


Дістав з кишені, зачинився в кімнаті, крутячись на кріслі, споглядаючи за вікном, витріщившись у стелю, подарував на день народження, був у плямах, схожий на катастрофу, схожий на витвір мистецтва, торт для Лоуренс, виклала на стіл, змішав у мисці, зтікав зі стелі, спала на думку, змайстрував за допомогою молотка, стукнув по пальцях, сміялась із мене, побіг у гараж, майструвати зі шматків, найкращий у світі, шкіру на ліктях, з ніг до голови, вибрався з будинку, нахилився до неї, почервоніла до кінчиків пальців, прошепотіла на вушко.


 4. Випиши з оповідання «Подарунки Ніколаса» слова парами. Наприклад, подарунки, які хотів Ніколас подарувати Лоуренс. З'єднай слова за допомогою сполучників.
Зразок. Велосипед і м'яч, ... .


Велосипед і м’яч, сукню та картину, торт і полицю, літальний апарат і поцілунок.


 5. Спиши текст, розставляючи розділові знаки.
Ой у Тараса сьогодні день народження. Придумай будь ласка подарунок. Ох це складно. Тарасе ми зробили подарунок своїми руками. Ого Дякую Даринко і Максиме.


Ой, у Тараса сьогодні день народження. Придумай, будь ласка, подарунок. Ох, це складно. Тарасе. ми зробили подарунок своїми руками. Ого! Дякую, Даринко і Максиме.


Можливо Вам буде цікаво, нове на сайті:

ГДЗ 3 клас українська мова Пономарьова Гайова 2020