Тарасенкова ответы Математика 5 клас решебник відповіді гдз

 

Вправа 504

1) 96 : 3 = 32 (грн) – коштує 1 кг печива
2) 32 = 5 = 160 (грн) – коштують 5 кг печива
Відповідь: 5 кг печива коштують 160 гривень