гдз математика 6 клас мерзляк
Вправа 1159
Нехай 1 кг яблук коштує х грн.
Тоді 1 кг апельсинів коштує (х + 6,4) грн.
Відповідно до умови задачі складаємо рівняння:
9х = 5(х + 6,4)
4х = 32
х = 8
Отже, за 1 кг яблук заплатили 8 грн,
а за 1 кг апельсинів – 8 грн + 6,4 грн = 14,4 грн.
Відповідь: за 1 кг апельсинів заплатили 14,4 грн, а за 1 кг яблук – 8 грн